Благодійний фонд Майбуття
Благодійний фонд Майбуття
 
Благодійний фонд Майбуття
Наші партнери:
Інститут громадського лідерства

Досвідчені жінки-політики - демократична і паритетна місцева влада

З лютого 2006 до січня 2007 р. Благодійний фонд реалізовував проект, підтриманий Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні, під назвою «Досвідчені жінки-політики - демократична й паритетна місцева влада» спрямований на формування й поліпшення професійних навичок жінок-кандидатів, які виявили бажання брати участь у виборах 2006 року й інформаційно-консультативна підтримка жінок, які стали депутатами місцевих рад.

Проект реалізовувався в 4-х районах Львівської області. В рамках проекту було проведено:

  • тренінги на теми «Робота в команді», «Введення в виборчу кампанію», «Просвіта та мобілізація виборців», «Навики комунікації та ефективної презентації» та «Лобіювання та представлення інтересів».
  • практичні заняття із застосуванням отриманих на тренінгах теоретичних знань та навичок з методик просвіти та мобілізації виборців.
  • конференцію для жінок-кандитатів у депутати до Верховної Ради України, обласної та районних рад з метою обміном досвідом та напрацювання рішень з актуальних питань пов’язаних з роллю жінки в системі влади.
  • вісім інформаційних сесій та вісім круглих столів з тематики щодо необхідності участі жінок у політичному і громадському житті, що забезпечує рівні можливості, як для жінок так і чоловіків.
 
© Всі права застережено.
Благодійний фонд "Майбуття", 2007

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System