Благодійний фонд Майбуття
Благодійний фонд Майбуття
 
Благодійний фонд Майбуття
Наші партнери:
Інститут громадського лідерства

Твій вибір - майбутнє держави

31 жовтня 2001 року Благодійний Фонд "Майбуття" реалізовував проект "Твій вибір - майбутнє держави", підтримуваний Альянсом Партнерства "Каунтерпарт" (CAP) та Департаментом Міжнародного Розвитку США (USAID). Метою цього проекту було залучення до активного волевиявлення молоді міста Львова, яка голосуватиме вперше, через ознайомлення із виборчим законодавством України та освітнім курсом про вибори 2002 року.

Протягом п'яти місяців здійснення проекту було проведено 15 одноденних тренінгів на тему "Особливості виборчих технологій в світі та Україні". Учасники тренінгів отримали інформацію про виборчі технології в Україні та за кордоном. До участі в тренінгах було залучено студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету "Львівська Політехніка", Львівської Богословської Академії, Львівського державного аграрного університету, які голосуватимуть вперше. Окрім того в рамках проекту його учасники мали нагоду поспілкуватись з відомими політологами та журналістами підчас організованих зустрічей,а після них - цікаво провели час на вечірках.

В ході реалізації проекту було видано "Порадник молодого виборця" для молодих людей, котрі вперше віддадуть свій голос на виборах 2002, в якому було подано вичерпну інформацію про виборче законодавство України з фаховими коментарями. Також було видано брошури про проект та календарики із зазначенням дня виборів. До участі в проекті були запрошені представники студентства, котрі вперше голосували на виборах 2002 року, а також всі небайдужі виборці.

 
© Всі права застережено.
Благодійний фонд "Майбуття", 2007

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System