Благодійний фонд Майбуття
Благодійний фонд Майбуття
 
Благодійний фонд Майбуття
Наші партнери:
Інститут громадського лідерства

Про нас

Благодійний фонд “Майбуття” є добровільним громадським формуванням – благодійною організацією, яка була створена з метою сприяння формування правового і громадянського суспільства, розвитку освіти в Україні на принципах демократичності, взаємоповаги, самовдосконалення та самореалізації.

Головною метою діяльності БФ “Майбуття” є сприяння та розвиток громадянської та правової освіти серед учнів, студентів і вчителів через реалізацію науково-освітніх програм, проведення тренінгів і круглих столів та впровадження інтерактивних форм навчання.

Партнерські організації з якими співпрацює БФ “Майбуття”: Інформаційно-методичний центр освіти у місті Львові, Управління освіти міста Львова, Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні, Творчий центр Каунтерпарт, Західноукраїнський ресурсний центр, Український жіночий консорціум, Молодіжний жіночий гендерний Центр імені Н.Кобринської у місті Львові, ЛОО ВГО Ліга жінок – виборців  “50/50” у місті Львові, Британська рада у місті Львові, Карітас-Сокаль.

Керівний склад організації:
Джала Юрій – голова правління фонду
Освіта вища, спеціальності – Математика та Правознавство. Працює в Класичній ґімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка на посаді директора та вчителя правознавства. З моменту створення є головою правління благодійного фонду "Майбуття". З 1995 року — член Української асоціації міжнародної амністії, з 1997 – член робочої групи УАМА з викладання прав людини в Україні. Пройшов цикл семінарів "Лідери освіти ХХІ століття", цикл семінарів, які проводила УАМА з викладання прав людини в м. Луцьку, Ялті, Дрогобичі. Брав участь в здійснені проекту САРу "Молодь - надія України" як консультант-юрист.

Залужний Андрій – виконавчий директор фонду
Освіта вища, спеціальність викладач історії. Працює в Класичній ґімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка вчителем історії. Брав участь в 4 тренінгах Асоціації "Доба" присвячених питанню впровадження громадянської освіти в школі. Брав участь в 2 конференціях та 2 семінарах Асоціації "Відроджені ґімназії України" з питань освіти, впровадження в школах інноваційних програм. Брав участь в організації та проведенні тренінгів та консультацій з тематики "Права людини" в місті Львові. Взяв участь в тренінгах Творчого Центру Каунтерпарт. Закінчив третю "Школу тренерів" ТЦК та отримав кваліфікацію "Тренер неурядових організацій". З травня 2001 року тренер Творчого Центру Каунтерпарт. Був керівником проектів: "Молодь - надія України" (САР), "Права людини в школі та вдома" (DFID), "Твій вибір - майбутнє держави" (САР). Один із засновників Благодійного фонду "Майбуття", виконавчий директор фонду. Контакти: (0322)237-23-18; [email protected]

 
© Всі права застережено.
Благодійний фонд "Майбуття", 2007

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System